Popis

„Stěhuji se. V nabídce je spousta bytů. Každý se předhání a slibuje to či ono. Bude ale můj nový byt splňovat to, co skutečně potřebuji?“

Ať už se stěhujete za prací opakovaně, nebo pouze jednou za čas, stěhování je vždy výzva. Nové místo totiž přinese vždy změnu. Ta však nemusí být pouze k lepšímu. Ze zkušenosti víte, v čem vám bydliště vyhovuje a co v něm chybí. Možná vás nenapadlo, že správný mix si lze zvolit předem. Město totiž produkuje hromadu dat o svém fungování. Avšak málokdo má čas na jejich vyhodnocení. Zapomenout na něco podstatného je totiž vždy snadné. Pro ty, kteří nechtějí věc ponechat náhodě, je tu služba „Stěhuji se“.

Co vám Urban Radar přinese?

Jak se budete z domova dostávat?
Dojíždění není výhra. Metro, tramvaj, autobus, auto či vlak? Přímo nebo s přestupy? Jak s parkováním? Nebo taky cyklostezka či procházka do práce parkem. Do práce se dá chodit různě. Někdo tráví denně hodiny ve vagonech, jiný si volí cestu podle nálady. Jak je na tom Vaše místo? Zhodnotíme, jak se od Vás budete dostávat za svými potřebami.

Co všechno bude po ruce?
Různá místa nabízejí rozdílný mix služeb a vybavení. Někde může být božský klid, ale nekoupíte si tam ani rohlík. Vyplatí se kvůli klidu za oknem dojíždět daleko? Jiné místo je za rohem od centra, ale přes park můžete dojít třeba až do Drážďan. Zhodnotíme dostupnost základních služeb jako je lékař, pošta, školy a potraviny. Podíváme se na bonusy pro sport, zábavu a kulturní vyžití. Vypíchneme, co vaše místo obsahuje speciálního.

Atraktivní okolí
Vaše místo může vypadat zdánlivě klidně. Zatím se ale chystají razítka, aby mohly vyjet bagry. Možnosti zástavby určuje územní plán. Stále ale probíhají stovky změn a chystají se zcela nová pravidla. Urban Radar vám řekne, co se bude kolem dít. Oddech je protiváhou intenzity městského života. Praha má velké parky a síť zelených cest do krajiny. Pozor, z různých míst se jejich dostupnost výrazně liší. Radar poodhalí, jak jste na tom.

BONUS ZDARMA: Životní prostředí
Víte, co způsobuje benzen, mikroskopický prach nebo CO, SO2, nebo oxidy dusíku? Nebo kam vede život ve stálém hluku? Pomůžeme Vám najít místo, abyste to vědět nemuseli.

VZOR: Takto bude vypadat Radarový snímek vaší lokality

Jak postupovat?

  1. vyberte vaši lokalitu/y
  2. objednejte/zaplaťte
  3. v průběhu 7 dní obdržíte report

 

1000 Kč