Popis

„Podnikám. Promýšlím každý krok. Začít v novém místě může být těžké. Hodilo by se mi vědět, co mě čeká.“

Každá lokalita má něco do sebe. Cena nájemného je vždy klíčový faktor. Za stejnou cenu se ale dá vybírat z řady míst. Jak budou fungovat? Budou v okolí všechno, co potřebuji? Každé místo má svůj charakter a nabízí jinou skladbu služeb. Urban Radar vám popíše, v čem se vaše místo vyznačuje.

Co vám Urban Radar přinese?

Charakter lokality
Každá lokalita má svůj charakter. Tvoří jej jednak historická podoba ulic a domů, ale také zvyková a pocitová identita místa. Stejně jako kdysi existoval žižkovský Pepík a Fiflena, má i dnes každé místo své typické obyvatele. Poznejte, kdo budou vaši klienti a sousedé.

Předpověď rozvoje a transformace
Možnosti zástavby ve Vašem okolí určuje zejména územní plán. Ten říká zda, v jaké podobě a za jakým účelem mohou kolem vyrůst další domy. Bohužel i ten se vyvíjí. Probíhají stovky změn a chystají se zcela nová pravidla. Město se v čase mění. Co dříve byly továrny, nádraží nebo zahrady dostává novou tvář. Ve Vašem okolí může vyrůst třeba celá nová čtvrť! Jak bude vypadat a jaké sousedy můžete čekat? Ovlivní to výši vašeho nájemného nebo cenu v obchodech? Předpovíme, co můžete čekat.

Co všechno bude po ruce?
Různá místa nabízejí rozdílný mix služeb a vybavení. Někde může být božský klid, ale nekoupíte si tam ani rohlík. Vyplatí se kvůli klidu za oknem dojíždět daleko? Jiné místo je za rohem od centra, ale přes park můžete dojít třeba až do Drážďan. Zhodnotíme dostupnost základních služeb jako je lékař, pošta, školy a potraviny. Podíváme se na bonusy pro sport, zábavu a kulturní vyžití. Vypíchneme, co vaše místo obsahuje speciálního.

Atraktivní okolí
Vaše místo může vypadat zdánlivě klidně. Zatím se ale chystají razítka, aby mohly vyjet bagry. Možnosti zástavby určuje územní plán. Stále ale probíhají stovky změn a chystají se zcela nová pravidla. Urban Radar vám řekne, co se bude kolem dít. Oddech je protiváhou intenzity městského života. Praha má velké parky a síť zelených cest do krajiny. Pozor, z různých míst se jejich dostupnost výrazně liší. Radar poodhalí, jak jste na tom.

BONUS ZDARMA: Životní prostředí
Víte, co způsobuje benzen, mikroskopický prach, SO2, nebo oxidy dusíku? Nebo kam vede život ve stálém hluku? Pomůžeme Vám najít místo, abyste to vědět nemuseli.

VZOR: Takto bude vypadat Radarový snímek vaší lokality

Jak postupovat?

  1. vyberte vaši lokalitu/y
  2. objednejte/zaplaťte
  3. v průběhu 7 dní obdržíte report

 

1000 Kč