Popis

„Chci koupit byt. Stojí to spoustu času a peněz. Ať již v něm budu bydlet já, nebo ho pronajmu, chci vybrat dobře. Potřebuju vědět, jestli vedle něj nepostaví fabriku. Anebo velkou křižovatku.“

Nákup nemovitosti bývá investice na celý život. Aby se vyplatila, je potřeba zvážit řadu věcí. Je nutné přemýšlet nejen o současnosti, ale také o tom, jak bude místo vypadat za 5, 10 nebo taky 20 let. Dobré rozhodnutí může mít cenu zlata. Nebo taky vaší spokojenosti s životem v Praze. Nekupujte zajíce v pytli. Urban radar vám pomůže vybrat dobře.

Co vám Urban Radar přinese?

Stavební rozvoj
Možnosti zástavby ve Vašem okolí určuje zejména územní plán. Ten říká zda, v jaké podobě a za jakým účelem mohou kolem vyrůst další domy. Bohužel i ten se vyvíjí. Probíhají stovky změn a chystají se zcela nová pravidla. Urban Radar Vám pomůže se vyznat a zhodnotí možná rizika za Vás.

Transformační a rozvojové plochy
Město se v čase mění. Co dříve byly továrny, nádraží nebo zahrady dostává novou tvář. Ve Vašem okolí může vyrůst třeba celá nová čtvrť! Předpovíme, co můžete čekat.

Parky a zelené koridory
Oddech je protiváhou intenzity městského života. Praha má velké parky a síť zelených cest do krajiny. Pozor, z různých míst se jejich dostupnost výrazně liší!

Nákupy, školy, kultura
Dojíždění není výhra. Dokážete si představit, jaké je mít všechno za rohem? Zhodnotíme, čím Vaše místo dokáže sloužit.

BONUS ZDARMA: Životní prostředí
Víte, co způsobuje benzen, mikroskopický prach nebo CO, SO2, NO2, Nox? Nebo kam vede život ve stálém hluku? Pomůžeme Vám najít místo, abyste to vědět nemuseli.

Jak postupovat?

  1. vyberte vaši lokalitu/y
  2. objednejte/zaplaťte
  3. v průběhu 7 dní obdržíte report

TIP: Porovnejte více lokalit? Na druhou a každou další objednávku sleva 50%!

VZOR: Radarový snímek vaší lokality

 

1000 Kč