Popis

"Za ta léta co tu bydlím, jsem si již zvykl. Ale čtvrť se pomalu mění. Zajímalo by mě, co vyroste na tom zarostlém plácku za rohem. Doprava je také čím dál hustší, bude se s tím něco dělat? A jak bude moje okolí vypadat za patnáct let?"

Bydlet na jednom místě je snadné. Po letech chodíte stejnými cestami stále na stejná místa. Málokdy vás něco překvapí. Ale zelená džungle na okraji nezůstane rájem pejskařů na vždy. Pod maskou zdánlivého klidu se může chystat rozvojový projekt. Lidé chtějí bydlet v novém. Ale potom ani ta vaše ulice nebude vypadat už stejně. Nebylo by lepší být v obraze?

Co vám Urban Radar přinese?

Předpověď stavebního rozvoje
Možnosti zástavby ve Vašem okolí určuje zejména územní plán. Ten říká zda, v jaké podobě a za jakým účelem mohou kolem vyrůst další domy. Bohužel i ten se vyvíjí. Probíhají stovky změn a chystají se zcela nová pravidla. Urban Radar Vám pomůže se vyznat a zhodnotí možná rizika za Vás.

Transformační a rozvojové plochy
Město se v čase mění. Co dříve byly továrny, nádraží nebo zahrady dostává novou tvář. Ve Vašem okolí může vyrůst třeba celá nová čtvrť! Jak bude vypadat a jaké sousedy můžete čekat? Ovlivní to výši vašeho nájemného nebo cenu v obchodech? Předpovíme, co můžete čekat.

BONUS ZDARMA: Životní prostředí
Víte, co způsobuje benzen, mikroskopický prach nebo CO, SO2, nebo oxidy dusíku? Nebo kam vede život ve stálém hluku? Pomůžeme Vám najít místo, abyste to vědět nemuseli.

VZOR: Takto bude vypadat Radarový snímek vaší lokality

Jak postupovat?

  1. vyberte vaši lokalitu/y
  2. objednejte/zaplaťte
  3. v průběhu 7 dní obdržíte report

 

1000 Kč